Kereskedelem, értékesítés

Hajdúszoboszlón bolti eladó vagy hentes szakképzettséggel rendelkezőknek munkalehetőség

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló és környéke
2017. 05. 23. 06:21

A Hajdúszoboszlói Tesco üzletben található – cégünk által – üzemeltetett hús-hentesáru, csemege és sajt részlegünkbe keresünk kereskedelmi tapasztalattal rendelkező bolti eladót vagy hentest!

Feltételek:

  • kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • jó kommunikációs készség.

Előny:

  • szakirányú végzettség,

Fontosabb tudnivalók:

  • bejelentett főállású munka

Főbb feladatok:

  • vásárlók kiszolgálása, pult tisztán tartása és folyamatos töltése, árukészlet szakszerű kezelése stb.
  • heti 5 napot kell dolgozni (összesen 40 óra)
  • a fizetés fix bér (bővebb információ jelentkezés és kiválasztás után a személyes interjún)
  • a túlóra fizetve van, a bejárás támogatva van.

A jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal várjuk az alábbi e-mail címre: bazishuskerkft@gmail.com.

E-mailben elküldött kérdéseire is szívesen válaszolok.

Az üzenet tárgya: ,,Hajdúszoboszló bolti eladó/hentes”

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése