Vendéglátás

Felszolgáló munkakörbe kollégát keresünk Hajdúszoboszlón

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló és környéke
Fizetés: Bruttó 0 - 185000 / Hónap
2018. 04. 18. 13:18

Felszolgáló

Munkakör részletezése, feladatok

  • az étkezés alkalmával a vendégek regisztrációja
  • svédasztalos reggeliztetés és vacsoráztatás önálló lebonyolítása
  • a’ la carte éttermi rendelések felszolgálása
  • esetenként a szálloda rendezvényein történő felszolgálás
  • kisebb konyhai előkészületek elvégzése a reggeli, vacsora alkalmával a * szabályzatoknak megfelelően
  • kínálat folyamatos figyelemmel kísérése
  • vendégtér tisztán és rendben tartása
  • a bárban az itallapon szereplő italok elkészítése, szakszerű felszolgálása

Elvárások

  • hasonló szolgáltatói munkakörben szerzett tapasztalat
  • vendégközpontú gondolkodás
  • magabiztos kommunikáció legalább egy idegen nyelven,
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • igényesség az elvégzett munkára és önmagára

Előny

  • egy idegen nyelv ismerete
  • szállodai tapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, várjuk jelentkezését a 06 20 204 1040- es telefonszámon vagy a szabo.luca@familyclubhotel.hu e-mail címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése