Kereskedelem, értékesítés

Szent István parkban lévő Food Truck-ba keresünk munkavállalókat

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló
Fizetés: Bruttó 700 - 1000 / óra
2019. 07. 01. 11:24

Hajdúszoboszló frekventált helyén,a fürdő előtti téren lévő Food Truck járműbe keresünk munkavállalókat, büfétermékek árusítására!

Azonnali kezdés lehetséges, egész nyáron folyamatos munkalehetőség!

Gyakorlat, nyelvtudás előny, de nem feltétel!

Egészségügyi kiskönyv kötelező!

Jelentkezni a "Jelentkezem" gombra kattintva a telefonszám megadásával!

Feladatok:

  • Büfétermékek árusítása

Elvárások:

  • Egészségügyi kiskönyv

Előnyök:

  • Gyakorlat,nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Tiszta,szép környezet,magas munkabér
Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése