Hajdúszoboszlói szálloda úszómestert keres szezonális munkavégzésre

Hajdúszoboszlói szálloda úszómestert keres 4, 6 vagy 8 órás határozott idejű munkavégzésére 2021. május közepétől, 2021. szeptember végéig.

Műszakbeosztás: nappal - 12 óra

Feladatok

  • Zárt fürdőcsarnok, valamint a strand területén lévő medencék felügyelete
  • Szükség esetén gépészeti és takarítási feladatok.

Elvárások

  • Munkájára és környezetésre igényes, megbízható és rugalmas Kollégát keresünk.
  • Szükséges végzettség: úszómester, vagy vízgépész

Előnyök

  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent.

Amit kínálunk

  • Bejelenlett munkaviszony
  • Dinamikus csapat, összetartó kollégák
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő
  • Napi egyszeri melegétkezés
  • Munkába járás támogatása (nem hajdúszoboszlói lakosok részére)

Személyesen a bejelentkezés után látható címen várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra
  • Részmunkaidő 6 óra
  • Részmunkaidő 4 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!