Vendéglátás vezető - teremfőnök állás hajdúszoboszlói szállodában

Hajdúszoboszlói szálloda lelkiismeretes, a szakmájában igényes Vendéglátás vezető - Teremfőnök munkatársat keres 8 órás munkaviszonyba augusztusi kezdéssel.

Feladatok

  • Felelős a rábízott vendéglátó egység/műszak színvonalas üzemeltetéséért és költséghatékony gazdálkodásáért.
  • Részfeladatok összehangolása és a felszolgálók munkájának szervezése, koordinálása, beosztás írása.
  • Készlet és áru gazdálkodás,- számlázási fegyelem betartása, betartatása.
  • Felelős a gépek és berendezések szakszerű használatáért.
  • A beosztott munkatársak számára célokat tűz ki, meghatározza az operatív (személyre szóló) munkafeladatokat, ellenőrzi azok végrehajtását.
  • Rendezvények és szállodában zajló étkezések lebonyolítása,- személyes jelenlét az étkezések alkalmával.
  • Felelős a minőségi szolgáltatásnyújtásért, a vendégek által elvárt és a munkáltató által nyújtani kívánt szolgáltatási minőség megvalósításáért.
  • Az étterem törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése.
  • Együttműködés a konyha vezetőjével.
  • Napi nyilvántartások, alapanyagok rendelésének megszervezése.

Elvárások

  • Minimum 5 év releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik
  • Szakmailag igényes, precíz és gyorsan dolgozik
  • Minimum középfokú szakmai végzettséggel rendelkezik
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Felelősségteljes személyiség
  • Csapatban és önállóan egyaránt képes dolgozni, terhelhető
  • Kommunikációs készsége kiváló
  • Gyors problémamegoldó-képességgel bír

Előnyök

  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk

  • Dinamikus csapat, összetartó kollégák
  • Család-barát és kiszámítható munkaidő
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Személyzeti étkezés biztosítása
  • Munkába járás támogatása

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat
  • 5-9 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Közép vezető

Önéletrajz elküldése kötelező!