Diákmunka

Forrasztási területre folyamatmérnököt felveszünk Hatvan

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló
2015. 05. 28. 17:33

Folyamatmérnököt keresünk.

Feladatok:

  • Anyagminták gyűjtése, vizsgálata forrasztógépeknél
  • Dokumentáció készítése
  • Mérőpanelek karbantartása
  • Forrasztógépek kezelésének elsajátítása
  • Gépalkatrészek tervezése (3D tervezés)
  • Adatgyűjtési feladatok, excel táblázatok készítése

Elvárások:

  • Folyamatban lévő gépészmérnök/villamosmérnök tanulmányok nappali tagozaton, aktív hallgatói státusszal
  • SolidEdge vagy SolidWorks ismerete
  • Kommunikációképes angol vagy német nyelvtudás
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek (excel makrók)
  • Önállóság, kezdeményező készség, rugalmasság
  • Programozási nyelvek ismerete előny
  • SAP ismerete előny
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatás
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Szakdolgozat írásában szakmai támogatás
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

Jelentkezni lehet a hatvan@prohuman.hu e-mail címen angol és magyar nyelvű önéletrajzzal. E-mailed tárgya legyen: RB_FMF_trainee

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése