Diákmunka

Hatvani munka dokumentációs gyakornoknak nyelvismerettel

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Hajdúszoboszló
2015. 05. 28. 17:40

Dokumentációs gyakornokot keresünk.

Feladatok:

  • Dokumentációk készítése, koordinálása
  • Irodai adminisztráció
  • Táblázatok kezelése, aktualizálása
  • Kiértékelések készítése
  • Részvétel megbeszéléseken, kapcsolattartás

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok nappali tagozaton, aktív hallgatói státusszal,
  • Kommunikációképes német és/vagy angol nyelvismeret,
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Pontosság, precizitás, magabiztosság, kezdeményező készség, önállóság
  • Legalább heti 3 nap munkavégzés
  • Legalább 6 hónapos gyakornoki idő vállalása

Amit kínálunk:

  • Gyakornoki fizetés
  • Útiköltség támogatás
  • Tanfolyamokon való részvételi lehetőség (IT és nyelvtanfolyamok)
  • Világszínvonalú technológia
  • Fiatal, dinamikus csapat
  • Korszerű környezet

Jelentkezni lehet angol és magyar nyelvű fényképes önéletrajzzal a hatvan@prohuman.hu címen. E-mailed tárgya legyen: RB_DOK_trainee

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése