Termelési munkatársat keresünk hajdúszoboszlói élelmiszergyártó üzembe

Hajdúszoboszlói élelmiszeripari üzemünkbe termelési és csomagolási, anyagmozgatási feladatok ellátására munkatársakat keresünk.

Cégünkről: Dinamikusan fejlődő cégünk közel 80 féle gyógynövényes termékeket gyárt és forgalmaz.  Fontos számunkra stabil – higiénikus környezet biztosítása. A gépesített munkafolyamatok mellett, fontos számunkra a kézműves gyártástechnológia megtartása is.

Feladatok

  • Késztermékek kiszerelése, lezárása, címkézése, gyűjtőzése.
  • Gyártás előkészítés, alap-, csomagolóanyag, és késztermék mozgatás.
  • Fél-, és automata gyártó gépek, anyagmozgató eszközök kezelése.

Elvárások

  • jó kézügyesség,
  • csapatban való együttműködés,
  • rugalmasság

Előnyök

  • monotonitás tűrés,
  • Ipari gépkezelésben való jártasság,
  • B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk

  • Hosszú távú, teljes munkaidős állás, változatos feladatok.
  • Munkatársaink számára folyamatos fejlődést és támogató légkört biztosítunk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola
  • Technikum

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!