Szállodai recepciós állás Hajdúszoboszlón

Hajdúszoboszlói 4 csillagos szállodánkba keressük új kollégánkat, hosszú távra.

Feladatok

  • Front Office terület napi munkájának elvégzése
  • Adminisztrációs feladatok
  • A vendégek magas színvonalú kiszolgálásának biztosítása
  • A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása
  • A terület naprakész adminisztrációjának elkészítése
  • Vendégek érkeztetése, utaztatása, informálása

Elvárások

  • Kiváló kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Értékesítés-központú gondolkodás, kreativitás
  • Angol és német és/vagy orosz és/vagy lengyel nyelvtudás
  • Precíz munkavégzés, rugalmasság
  • Gyors helyzetfelismerő, és problémamegoldó képesség
  • MS Office szoftverek kezelése (Word, Excel, Outlook stb)

Előnyök

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség (idegenforgalmi, szállodaipari)
  • Hostware ismeret

Amit kínálunk

  • Stabil, hosszú távú munkahely
  • Változatos munka
  • Színvonalas környezet
  • Fejlődési lehetőség
  • Támogató csapat

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • Nem igényel tapasztalatot
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!