Vágóállat-minősítő állás Hajdúszoboszlón

Az Eurocontroll Kft vágóállat-minősítői munkakörbe keres munkatársat.

Vágóhídi partnereink részére végzünk 28 éve szolgáltatást.

A részletekért hívja Bálint Katalint a bejelentkezés után látható telefonszámon.

Feladatok

  • Műszer segítségével a vágóvonalon a sertések kereskedelmi osztálybasorolása, műszak végén az adatok feldolgozása.​​​​​

Elvárások

  • Szakmunkás bizonyítvány vagy érettségi

Előnyök

  • Jogosítvány

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Vágóállat-minősítői képzettséghez szükséges tanfolyami költség biztosítása, betanítása.
  • Munkavédelmi ruházat biztosítása, munkába járáshoz szükséges költségek támogatása.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!